Special Edition Red iPhone 7 Satışa Sunuldu

Apple,  HIV/AIDS hastalarına yardım etmek amacıyla yıllardır RED şirketiyle birlikte ortaklığını sürdürüyor.Geçtiğimiz gün ortaklıklarının 10. yılı şerefine Apple iPhone 7’yi kırmızı tasarımıyla satışa sundu.Resmi sitesinde Her satıştan elde edilen gelirin bir bölümü, HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek üzere The Global Fund’a katkıda bulunarak AIDS’siz bir nesil yetiştirilmesine yardımcı oluyor. diyerek 24 Mart 2017 tarihinde akşam üzeri tam 18:00’da Special Edition Red iPhone 7 ürünü satışa sunuldu.


Red, Bono ve Bobby Shriver tarafında HIV / AIDS ile mücadele etmek amacıyla kurulmuştur.Red şirketinin sağladı tüm para Küresel Fon’da HIV / AIDS hastalarına büyük destek sağlıyor.Aynı zamanda HIV bulaşıcı hastalığını yok etmek içinde mücadele veriyor.Red ile ortaklıklarının 10. yılına özel Apple Special Edition Red iPhone 7 serisini kırmızı rengiyle satışa sundu.Apple, her satılan telefon gelirinin belli bir kısmını Red aracılığıyla Küresel Fon’a destek vererek HIV ve AIDS virüsüyle mücadele etmek için ayıracak.

Gördüğüm kadarıyla telefonların satışından elde edilen karlar kırmızıya doğru hızla ilerliyor.Apple telefon sektöründe en güvenilir firma olmasıyla birlikte insanlık adına yaptığı yardımlar taktir edilesi.Eğer sizde iPhone almayı düşünüyorsanız veya şu sıralar bir iPhone alacaksanız kırmızı rengi seçmek için bir sebep daha.Özel üretim olduğu için bir süre sonra tükenebileceğini unutmayın.

Special Edition iPhone 7 128 GB fiyatı 4.299 TL ve Special Edition iPhone 7 Plus 128 GB fiyatı 4.949 TL olarak resmini sitesinde yerini almış bulunmakta.Şunu da söylemeliyim ki Red iPhone 7‘nin rengi dışında diğer iPhone 7 modellerinden herhangi bir farkı yok.

Special Edition iPhone 7‘yi buradaki linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

 

Youtube Kanalımada Beklerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir